Rio Laser Hair Remover – Musisz Go Mieć!

Rio Laser Hair, depilacja laserem w domu? To możliwe!

Rio Laser Hair RemoverRio Laser Hair (Strona Producenta ) to wysokiej klasy depilator laserowy dzięki któremu możesz usuwać zbędne owłosienie we własnym zakresie. Koszt zakupu depilatora jest bowiem niższy niż komplet zabiegów w profesjonalnym studiu. Rio Laser Hair umożliwia depilacje typowych miejsc występowania nadmiernego i niepożądanego owłosienia jak nogi, ręce, pachy i plecy, delikatnych okolic bikini a nawet przeznaczony jest do depilacji twarzy. Sam zabieg nie różni się niczym od zabiegu w salonie i można dzięki niemu osiągnąć taki sam efekt. Tak samo będzie on bezbolesny oraz skuteczny a co najważniejsze – trwały.

Przeczytaj opinie osób stosujących Rio Laser Hair na blogu producenta – www.riolaserhair.pl/blog/

 

Rio Laser Hair, siła laseru w twoim domu

Marzymy o gładkiej skórze. Wygląda estetycznie a w partiach, które bardziej się pocą jak pachy czy okolice bikini dodatkowo łatwiej utrzymać higienę w tych partiach. Każdy rodzaj usuwania zbędnego owłosienia niesie za sobą różne ryzyka. Kremy i woski mogą wywoływać alergie i podrażnieni. Klasyczne depilatory są bolesne, a golenie maszynką tylko wzmacnia odrastające włosy i jest bardzo kłopotliwe. Wszystkie je także trzeba powtarzać, golenie nawet codziennie. Odmiennie jest z depilacją laserową, która jest nie tylko bezbolesna ale także trwała. Jest ona jednak bardzo kosztowna i możliwa do wykonania wyłącznie w salonie kosmetycznym. Czyżby? A no tak, mała poprawka – tylko w salonie, chyba że masz w domu rewelacyjny Rio Laser Hair Remover.

Rio Laser Hair, jak to działa?

Laser emituje światło, które przenika przez skórę. Natomiast te obszary, które zawierają melaninę pochłaniają światło. Dzięki czemu możliwe jest działanie bezpośrednio na mieszek włosa, który właśnie zawiera melaninę bez naruszania obszarów bok. Melanina absorbuje światło co skutkuje gwałtownym nagrzewaniem się mieszka włosowego. Ciepło niszczy brodawkę włosa, a po osiągnięciu odpowiedniej temperatury brodawka jest niszczona na stałe i włos już nie odrasta. Warto wspomnieć tu, że niestety depilacja laserowo nie może być stosowana u osób o bardzo ciemnej karnacji i czarnoskórych z uwagi na wysoką koncentrację melaniny w skórze, nie działa także na włosy białe i siwe. Jeśli chcemy je usunąć odpowiednią metodą będzie tu elektroliza.

Czy depilacja laserowa będzie trwała

Depilacja laserowa będzie trwała ale nie zawsze wystarcza jeden zabieg by włos na pewno nie odrósł. Dzieje się tak dlatego, że skuteczność depilacji zależy od tego w jakiej fazie wzrostu włosa zostaje dokonana. Włosy rosną w trzech fazach: aktywnego wzrostu, degradacji i spoczynku. Laserowe usuwanie włosów jest skuteczne tylko w pierwszej fazie – aktywnego wzrostu. Mieszki włosowe, które w trakcie zabiegu są w pozostałych fazach muszą wejść w fazę aktywnego wzrostu by depilacja była trwała. Dlatego zawsze wymagane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu by osiągnąć trwałą redukcję zbędnego owłosienia. Ponad to podczas jednego zabiegu nie wszystkie mieszki włosowe w fazie aktywnego wzrostu udaje się zniszczyć. Niektóre z nich obkurczają się jedynie i wchodzą w fazę długotrwałego uśpienia. Dlatego jeśli zauważalny jest odrost włosów po pierwszy zabiegu należy go po prostu powtórzyć zwykle 2 do 4 tygodni po zabiegu pierwotnym. Należy pamiętać także, że mieszki, które nie miały w sobie włosa podczas zabiegu odrosną i też będzie trzeba powtórzyć zabieg na nich. Warto zaznaczyć, ze zwykle dla pełnego efektu potrzeba około 6 zabiegów. Łatwo przeliczyć jaki koszt takiej operacji w salonie musielibyśmy ponieść chcąc wydepilować wszystkie wymagające tego partie i porównać z ceną urządzenia Rio Laser Hair Remover.

Warto wiedzieć

Skóra przed depilacją laserową nie wymaga jakiś specjalnych zabiegów. Musi być tylko czysta. Najlepsze efekty uzyskujemy na skórze bladej, dlatego nie jest zalecane opalanie przed planowanymi zabiegami depilacji laserowej. Natomiast po zabiegu nie powinno się wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych. Należy także unikać peelingów i innych zabiegów złuszczających. 48 godzin po depilacji nie należy pływać w chlorowanej ani kąpać się w gorącej wodzie. Przez okres 2-3 dni należy unikać antyperspirantów i używać często mydeł antybakteryjnych by utrzymać miejsca po zabiegu w wysokiej higienie.

Rio Laser Hair Remover Gdzie Kupić? Allegro, Apteka, Ceneo, Producent – Gdzie Najlepsza Cena ?

Najlepiej i najpewniej produkt Rio Laser Hair Remover kupić na stronie producenta – riolaserhairremover.pl . Można go znaleźć w aptekach bez recepty ale cena nie będzie tak korzystna jak w internecie. Odradzamy również zakup poprzez serwisy typu Allegro i Ceneo ponieważ zdarzały się próby sprzedaży podróbek czyli produktów nie oryginalnych.

Rio Laser Hair Remover Opinie Lekarzy Oraz Opinie Na Forum

okDostałam urządzenie Rio Laser Hair od moich przyjaciółek na urodziny. To kosztowny prezent chociaż zrzuciło się ich kilka a ja byłam przeszczęśliwa. Oczywiście koszt zakupu tego cuda był wielokrotnie niższy niż seria zabiegów w salonie kosmetycznym. Dziewczyny oczywiście też skorzystały z zabiegów w moim domowym SPA. Bałam się, ze nie poradzę sobie sama w domu z depilacją laserową ale okazało się, że obsługa urządzenia nie jest trudna a efekty takie jak po zabiegach u kosmetyczki. Martwiłam się też czy będę mogła stosować go na mojej wrażliwej skórze ale okazuje się, że wiązka światła działa precyzyjnie na włos i skóra wokół nie ulega żadnym podrażnieniom. Teraz nabrałam takiej wprawy, że depiluję też koleżanki. Zakup urządzenia był świetną inwestycją.

Elżbieta Kruk, 35 lat, Poznań

Przeczytaj wszystkie opinie na stronie producenta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dziękujemy za przeczytanie artykułu, podobał się?
Aktualna ocena to 0,00 / 5 , a głosowało na niego: 0
Będzie super, jeśli zostawisz nam mały feedback w postaci oceny: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...